Wycena aut Warszawa – oferta, dlaczego warto, opinie

Sprzedaż auta na własną rękę jest nie tylko czasochłonna, ale również obarczona ryzykiem. Przede wszystkim możemy trafić na nieuczciwego kupca, a także uzyskać za transakcję kwotę mniejszą niż rzeczywista wartość samochodu. Wszystko dlatego, że rzadko kiedy wiemy, na co zwrócić uwagę przy sprzedaży oraz wycenie pojazdu. Na szczęście możemy skorzystać z pomocy specjalistów z infocar.com.pl. Wieloletnia obecność na rynku oraz znajomość branży sprawia, że wycena jest zawsze adekwatna do wartości auta i bierze pod uwagę jego atuty, a także potencjalne istnienie wad. Przebiega przy tym w sposób sprawny i profesjonalny.

Wycena aut Warszawa
obrazek prezentujacy

Wycena aut w Warszawie – Oferta

Podczas dokonywania wyceny auta w Warszawie specjaliści analizują statystyki rocznikowe danego modelu i wyciągają z cen średnią ważoną. Konkretny pojazd oceniają pod kątem sprawności, stanu technicznego, a także wyglądu. Auto w stanie idealnym świetnie radzi sobie pod kątem mechanicznym, nie uświadczymy na nim rys ani innych, nawet drobnych skaz. Dopuszcza je stan dobry, w przypadku którego mogą wystąpić także niewielkie usterki i ślady eksploatacji. Pojazd w średnim stanie może posiadać uszkodzenia do naprawy przez mechanika. Po wycenie specjaliści zaproponują nam konkurencyjną ofertę niezależnie od stanu auta.

Wycena aut Warszawa – Dlaczego warto?

Udając się do profesjonalistów ze skupu aut, możemy mieć pewność, że wycena będzie rzetelna i zgodna z rzeczywistą wartością samochodu, a także że wykonają ją osoby, które znają się na rzeczy. Skorzystanie z takiej usługi jest również wygodne pod takim względem, że na wycenę klient może się umówić w wybranych przez siebie miejscu i godzinie. Całość przebiega sprawnie i profesjonalnie, a opinie wielu zadowolonych klientów świadczą o tym, że jest to firma godna pełnego zaufania. Z dokładnymi informacjami na temat tego, jak wygląda wycena, można się zapoznać tutaj: http://autoskup.warszawa.pl/wycena-samochodu/.

Długo nie mogłem sprzedać auta. Nie było w najlepszym stanie, ale jak poszedłem do infocar okazało się, że nic nie jest niemożliwe. Dostałem bardzo dobrą cenę a auto sprzedałem od razu u nich. Polecam serdecznie

Alek

Sprzedaż auta to był duży stres. W końcu zdecydowałam się poprosić o profesjonalną wycenę. Pełen profesjonalizm – wszystkie możliwe kwestie wzięte pod uwagę. Mimo nieidealnego stanu dostałam bardzo dobrą kwotę.

Martyna

Współpraca z nimi to czysta przyjemność. Szybko umówiliśmy się na spotkanie, wycena też nie zajęła długo ale była kompleksowa jak najbardziej. Podana cena była uczciwa i adekwatna do sytuacji na rynku.

Juliusz

Do wyceny mieliśmy kilka aut poleasingowych, różne modele i roczniki. W Infocar szybko umówiliśmy się na spotkanie i za każdy samochód dostaliśmy bardzo fajną cenę. Skorzystaliśmy od razu ze sprzedaży w skupie. Wszystko super!

Judyta

Sam nigdy nie potrafiłbym trafnie wycenić auta. Dużo trzeba rzeczy wziąć pod uwagę. Do tego trzeba profesjonalisty. Jestem zadowolony z usług tej firmy pod każdym względem. Polecam każdemu

Roman

Duży plus za to, że wiadomo na czym dokładnie się opiera wycena. Wszystko uczciwie i otwarcie jest mówione klientowi. Podali mi bardzo dobrą cenę. Nie mogłam na nic narzekać. Profesjonalizm pełną parą

Ewa